Loading...

PENTAGON

Графічна чіткість

Дизайн Марина Черкашина/FABRIQUE DE FORME

Ергономічна, вивірена модель для вимогливих, стильних і раціональних людей. Інтегрована ручка J-профіль, у поєднанні з фарбованими та шпонованими фасадами — ідеальне рішення для інтер’єру, в якому приділено особливу увагу деталям і кольорам.

Прямі рубані форми у поєднанні з вигинами нижніх блоків підкреслюють оригінальність дизайну та утворюють ідеальний робочий трикутник між плитою, мийкою та стільницею.

Марина Черкашина

Архітектурна
креативна лабораторія
Fabrique de FORMe

null

Фасади: матове фарбування/інтегрована ручка/шпон натурального дерева

Нагороди: Кращі меблі України 2014

Характерна особливість моделі: інтегрована ручка J-профіль

Дизайн: Стефано Адріані, провідне італійське дизайн-бюро Adriani & Rossi

Кухонний інтер’єр у монохромних тонах виглядає об’ємним і фактурним. Тут густіші тіні та багатші емоції. Продумані дизайнерами нюанси поглиблюють простір, вдихаючи в нього ледь вловимі контрасти, які по-різному передають один і той же відтінок текстури. Цей ефект посилюється тоном стін, які надають графічну чіткість всьому приміщенню. Прямі рубані форми у поєднанні з вигинами нижніх блоків підкреслюють оригінальність дизайну та утворюють ідеальний робочий трикутник між плитою, мийкою та стільницею. Меблі з текстурою натурального дерева завжди виглядають гідно та формують непідвладний часу простір, що надихається самою природою.


Стільниці*

Ручки*

Фасади*

* відтінки матеріалів можуть відрізнятися від представлених зразків


ПОПЕРЕДНЄ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми обов’язково зв’яжемось з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі проекту!
    * Всі поля обов'язкові до заповнення