Loading...

Стефано Адріані

Головна / Автори  / Стефано Адріані

Стефано Адріані

Провідне італійське архітектурне
дизайн-бюро Adriani & Rossi

«Ідея нового меблевого бренду, задуманого компанією Юрія, була так чітко і переконливо сформульована, технічне завдання так грамотно поставлене, що я відразу повірив в успіх цього проекту. Сумнів був тільки один: гадав, що в Україні його реалізувати буде непросто. Але моє питання розсіялося, коли безпосередньо познайомився з виробництвом компанії «Еліо Україна» — організацією праці, технічним оснащенням, рівнем технологічності й кваліфікації працівників. Я зрозумів, що рішення компанією почати нову меблево-виробничу тему було повністю обґрунтовано технічно та технологічно, що воно приймалось власником «Еліо Україна» і його командою з розумінням того, що компанія всебічно готова братися за нову для себе справу.

Твердо переконався, що компанія Юрія однаково впевнено і якісно виробляє меблі як у класичній, так і в сучасній стилістиці. Більше того, здатна створювати меблі, які непідвладні часу та примхам моди, тобто таку, на яку буде попит завжди. А це, власне, саме те, що і я закладав у концепцію «Elnova». Скажу більше, деякі моменти, деякі речі, які ми реалізували в рамках нового бренду тут в Україні, просто було б реалізовувати і більшості італійських компаній. Нам разом з «Еліо Україна» вдалося здійснити дійсно амбіційний проект.

Важливою складовою його успішності є те, що бренд «Elnova» дуже чітко й вдало орієнтований на кінцевого споживача. І ціною, що дуже важливо для молодих українських сімей, і функціоналом кухонних меблів, і їх сучасним стилем. Дійсно дуже важливо, щоб, придбавши таку кухню, люди переконувались, що придбали кухню своєї мрії».

Кухні автора