Loading...

ESTRO

Максимальна місткість

Дизайн Марина Черкашина/FABRIQUE DE FORME

Elnova представляє кухню ESTRO від дизайнера Марини Черкашиної, яка була вперше представлена на виставці KIFF 2015, і отримала нагороду BEST MEBEL UA 2015.

Основна ідея даної моделі — максимальна місткість у поєднанні з лаконічністю форми, зносостійкість актуального покриття фасадів з матового фарбованого скла. Кухня ESTRO є продовженням філософії побудови простору, коли вбудовані меблі розчиняються у загальному інтер’єрі, не притягуючи додаткової уваги. Ідеально впишеться в інтер’єр малогабаритної квартири, дозволивши вирішити завдання зберігання великого обсягу речей, або стане частиною інтер’єру кухні-студії.

Марина Черкашина

Aрхитектурная креативная лаборатория
Fabrique de FORMe

Фасади: фарбоване сатиноване скло в алюмінієвому обрамленні/шпон натурального дерева/матове фарбування. Спроектована за принципом «Dynamic space» від Blum.

Нагороди: BEST MEBEL UA 2015.

Характерна особливість моделі: ручка Gola, фасади у фарбованому сатинованому склі, збільшена глибина нижньої бази.

Дизайн: Марина Черкашина/Fabrique de FORMe

Розроблена для квартир малої площі й відкритих планувань, має унікальну місткість. Є фоновим елементом інтер’єра. Ідеально підійде для любителів лаконічних сучасних функціональних рішень.

Головною конструктивною особливістю є місткість — верхні навісні ящики передбачають максимально можливу у приміщенні висоту, що забезпечує можливість зберігання великої кількості предметів. З цією ж метою збільшена глибина нижньої бази з максимальною заповнюваністю по глибині ящиків. Композиція доповнена пеналами для побутової техніки та додатковою зоною зберігання для господарських потреб.

Додатково, для зручності поціновувачів тримати все під рукою без втрати естетичної складової, модель обладнана вузьким «сервантом», який розташований з тильного боку робочої поверхні та зручний для розміщення спецій, посуду та іншого дрібного побутового начиння.

Окремої уваги заслуговує композиція острівної групи. Вона може бути скомбінована зі стандартних кухонних модулів, які передбачають розміщення варильної поверхні або мийки, а також доповнена обідньою групою і навіть бібліотекою або сервантом для розміщення посуду, який, окрім утилітарної функції додаткової зони зберігання, виконує естетичну — візуальний поділ простору кухні-столової і зони вітальні.


Стільниці*

Ручки*

Фасади*

* відтінки матеріалів можуть відрізнятися від представлених зразків


ПОПЕРЕДНЄ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми обов’язково зв’яжемось з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі проекту!
    * Всі поля обов'язкові до заповнення