Loading...

Партнери

Головна / Партнери

Архітектурне дизайн-бюро Adriani & Rossi, Італія

Креативна команда справжніх віртуозів зі світовим ім’ям має великий досвід у проектуванні нестандартних, нових, цікавих та концептуальних меблів. Дизайнери компанії вважають, що в інтер’єрі, як і в житті, дрібниць не буває, а тому приділяють особливу увагу формі та фактурі виробів. Кожен елемент вивірений, зважений, стилістично витриманий, що особливо імпонує принципам роботи компанії Elnova. Колосальний досвід роботи у сукупності з безперервною генерацією ідей і постійним слідуванням сучасним тенденціям — головні особливості, які роблять нас однодумцями. Спільний творчий тандем відкриває нові можливості виробництва стильних і сучасних кухонь, які завжди будуть тішити наших клієнтів оригінальними рішеннями та неповторним стилем.

Homag, Німеччина

Німецький концерн Homag Group — світовий лідер у деревообробній промисловості, який впевнено демонструє, наскільки ефективним може бути сучасне виробництво меблів. Саме з цієї причини для оснащення роботи фабрики ми обрали найпередовішу, дорогу і надійну продукцію. Найновіші технічні розробки компанії спрямовані на підвищення потужності механізмів і розширення спектра застосовуваних операцій, що дозволяє акуратно й максимально якісно працювати з матеріалами, втілювати найсміливіші дизайнерські рішення, а також гнучко реагувати на зростаючі запити у меблевій індустрії. Високоякісне обладнання дозволяє знижувати витрати на виробництві, що позитивно впливає на формування підсумкової вартості виробів. Передове і високотехнологічне обладнання Homag Group дозволяє виключно точно реалізовувати навіть найскладніші конструкторські рішення.

FABRIQUE DE FORME — архітектурна креативна лабораторія, Україна

FABRIQUE DE FORME — архітектурна креативна лабораторія, заснована у 2002 році. Сфера діяльності: архітектурне проектування, розробка концепції, дизайн інтер’єра житлових та громадських об’єктів, предметний, текстильний дизайн, декорування, архітектурна фотографія.

З 2015 року FABRIQUE DE FORME займається адаптацією європейського дизайну кухонь ELNOVA для українського ринку: підбір оздоблювальних матеріалів, фурнітури, розробка нових моделей кухонь, дизайн шоу-румів, виставкових стендів.

BLUM, Австрія

Успішне втілення дизайнерських проектів, а також тривалий термін експлуатації меблів були б неможливими без єдино правильного вибору декоративної та кріпильної фурнітури. Саме тому в своїх виробах ми застосовуємо продукцію австрійської компанії BLUM, інновації якої стають найважливішими досягненнями меблевого мистецтва. Тут особливу увагу зосереджено на досконалому русі — чи то петлі CLIP, монтаж без інструментів, плавне ковзання або оптимальне використання корисного простору, м’яке та безшумне закривання завдяки BLUMOTION, або унікальна технологія відкривання SERVO-DRIVE. Високі вимоги до якості, а також створення максимально зручних і комфортних умов для роботи на кухні — запорука нашого успішного та довготривалого співробітництва з відомим брендом.

Cleaf, Італія

Зроблено в Cleaf — значить, вироблено в Італії. Більш ніж сорок років компанія є законодавцем моди у виробництві якісних матеріалів для створення меблів на світовому ринку. Панелі Cleaf мають унікальну структуру, є екологічно чистим продуктом та пропонують широкі можливості для втілення навіть найсміливіших проектів та ідей. Нові текстури, різноманіття кольорів та відтінків, а також тактильні й емоційні ефекти облицювальних матеріалів Cleaf є джерелом постійного натхнення наших дизайнерів. Завдяки унікальним технологічним системам і сучасним методам обробки, компанія Cleaf створює різноманітні декоративні покриття, поверхня яких максимально наближена до натуральних матеріалів, як візуально, так і на дотик. Окрім унікального дизайну, продукція торгової марки Cleaf забезпечує високу стійкість до температурних та механічних навантажень, змін вологості й впливу хімічних речовин. Використання передових технологій, розробка власних ноу-хау, а також відповідність найвищим стандартам виробництва, сприяють створенню якісно нових меблів та відсутності гідних аналогів на ринку.

Silestone, Іспанія

Silestone® є натуральною кварцовою поверхнею, обробленою та створеною для декорування кухонь і ванних кімнат у привабливій кольоровій гамі, декількох текстурах поверхні, та у високоякісному виконанні.

Це єдиний кварцовий камінь, який має антибактеріальний захист на основі срібла, що гарантує максимальну гігієну поверхні.

Є багато переваг у використанні Silestone: тому що матеріал виготовляється з природного кварцу, поверхня має високу стійкість до утворення плям і подряпин, має низький рівень поглинання вологи. Silestone постачається в більш ніж 60 декорах, трьох текстурах і декількох різних форматах, що робить його дуже універсальним і може використовуватися без будь-яких з’єднань на великих площах. Silestone ідеально підходить для використання в безлічі додатків на кухні та у ванній кімнаті.

KAINDL, Австрія

«KAINDL» — це великий вибір кухонних стільниць, ламінованої ДСП, у тому числі вологостійкої, шпонованих плит і підлогових покриттів, в тому числі й в Україні.

«KAINDL» — законодавець моди у світі дизайну інтер’єру. Заснований у 1897 році. Вже майже 120 років спеціалізується на розробках і виробництві матеріалів для меблів та підлогових покриттів. Світовий постачальник: сьогодні в більше, ніж 82 країни світу.

По екологічному, візуальному і тактильному ефектах кухонні стільниці та ДСП для меблів виробництва «KAINDL» неможна відрізнити від натурального дерева.