Loading...

MAGNOLIA

Стильна раціональність

Дизайн Стефано Адріані/Adriani & Rossi

Комфортне зонування і максимальна функціональність простору, в якому зручно готувати, затишно відпочивати та приємно приймати гостей, — обов’язкові умови облаштування сучасної кухні-студії. Такий інтер’єр з переливами білих та бежевих відтінків приваблює погляд у глибину, інтригує та розширює реальні межі. Меблі для всіх зон (кухонного острівка, вітальні та їдальні) витримані в суворих лаконічних формах. Фактура дерева на фасадах виглядає самобутньо та самодостатньо. Відсутність ручок вторить її бездоганності.

Молодіжна, стильна, економічна модель, з практичними фасадами і яскравими акцентними елементами. Вона може стати вашою першою кухнею.

Стефано Адріані

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi

Фасади: ламінат структурний/фарбування

Характерна особливість моделі: економічна модель

Дизайн: Стефано Адріані, провідне італійське дизайн-бюро Adriani & Rossi

Комфортне зонування і максимальна функціональність простору, в якому зручно готувати, затишно відпочивати та приємно приймати гостей, — обов’язкові умови облаштування сучасної кухні-студії. Такий інтер’єр з переливами білих та бежевих відтінків приваблює погляд у глибину, інтригує та розширює реальні межі.

Меблі для всіх зон (кухонного острівка, вітальні та їдальні) витримані в суворих лаконічних формах. Фактура дерева на фасадах виглядає самобутньо та самодостатньо. Відсутність ручок вторить її бездоганності. Округлість ліній фрезування підтримується цілісністю меблевих блоків. Шум і суєта буднів мегаполісу залишаються поза стінами цього витонченого й освіжаючого, як подих зимового дня, приміщення.


Стільниці*

Ручки*

Фасади*

* відтінки матеріалів можуть відрізнятися від представлених зразків


ПОПЕРЕДНЄ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми обов’язково зв’яжемось з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі проекту!
    * Всі поля обов'язкові до заповнення