Loading...

GERBERA

Вірність традиціям

Дизайн Стефано Адріані/Adriani & Rossi

Практичне рішення для інтер’єрів у традиційному стилі.

Завдяки унікальній технології обробки деревини, у нижній частині цієї моделі створені безшовні округлі рамкові фасади, які надають меблям об’ємного рельєфу, підкреслюють надійність та шляхетне походження. Легко змінює характер, набуваючи актуальні, функціональні компоновки і рішення, живе у поєднанні з яскравими, акцентними деталями.

Стефано Адріані

Архітектурне
дизайн-бюро
Adriani & Rossi

Фасади: рамкові фасади із структурного ламінату/скло з декоративним малюнком

Характерна особливість моделі: рамковий фасад із структурного ламінату

Дизайн: Стефано Адріані, провідне італійське дизайн-бюро Adriani & Rossi

Класика не старіє і не виходить з моди. Вона існує поза часом і має унікальну властивість бути актуальною завжди. Безперечно, традиційний стиль, зберігаючи свою загальну концепцію, зазнає сучасного впливу і проходить певну модернізацію. І від цього тільки виграє — стає оригінальніше, цікавіше, функціональніше.

Інтер’єр кухні Gerbera є кращим підтвердженням цих слів. Завдяки унікальній технології обробки деревини, у нижній частині цієї моделі створені безшовні округлі фасади. Крім цього, на відміну від сучасних пласких фасадів, рамковий фасад надає меблям об’ємний рельєф, підкреслює надійність та шляхетне походження. Виконана у класичному стилі, кухня Gerbera — це вірність традиціям, одухотворена новим віянням сучасних тенденцій.


Стільниці*

Ручки*

Фасади*

* відтінки матеріалів можуть відрізнятися від представлених зразків


ПОПЕРЕДНЄ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Ми обов’язково зв’яжемось з Вами найближчим часом, щоб обговорити деталі проекту!
    * Всі поля обов'язкові до заповнення