Loading...

BLUM, АВСТРІЯ

Головна / Партнери  / BLUM, АВСТРІЯ

Шафа для запасів
SPACE TOWER

SPACE TOWER вражає зручним доступом і великим об’ємом корисного простору. Його конструкція може відрізнятися залежно від індивідуальних потреб. Всі ці переваги дозволяють оптимально організувати повсякденну роботу на кухні.

Кутова шафа
SPACE CORNER

Встановивши ящики повного висування в кутовій шафі SPACE CORNER, Ви отримаєте зручний доступ до упаковок з продуктами. Достатньо побіжного погляду, щоб зрозуміти, чи є потреба у поповненні запасів.

Верхня шафа зі складаним підйомником AVENTOS

Верхня шафа з підйомником AVENTOS — це ідеальне місце для зберігання бокалів та посуду. Подвійний фасад складаного підйомника підіймається вверх. Власник кухні насолоджується комфортом руху: фасад рухається легко і плавно, зупиняється в будь-якій позиції та м’яко закривається.

Вузька шафа
для пляшок і спецій

Приладдя для приготування їжі, наприклад, пляшки або приправи і спеції, ідеально розмістити в такій шафі. Особливо практичним рішенням буде розмістити цю шафу поряд із зоною підготовки та варильною панеллю. Це дозволить скоротити переміщення і оптимізувати роботу на кухні.

Шафа під мийку

Ящик під мийкою використовується в середньому 30 разів на день. Тим важливіше знайти рішення, яке забезпечить зручний доступ до вмісту і достатньо місця для всього, що необхідно у цій зоні. Найважливішими характеристиками даної шафи є раціональне використання простору, оптимальна організація вмісту й високий комфорт експлуатації.